İletişim: [email protected]

▬►masterko (reİna) 1453 myko farm ▌offİcİal 23 eylÜl ▌ İlk 80 level olana İphone 6 hedİye!

'Server Tanıtımı' forumunda EXERTİONKO tarafından 11 Eylül 2015 tarihinde açılan konu

 1. EXERTİONKO

  EXERTİONKO Member

  Katılım:
  10 Eylül 2015
  Mesaj:
  389
  Beğeniler:
  0
  Ödül Puanları:
  16
  FACEBOOK SAYFAMIZ : https://www.facebook.com/Master-KO-1267774409915478/timeline/

  SERVER İP : 95.173.166.220  ZORUNLU CLİENT LİNKİ : MasterKo| Home Page

  ### MASTERKO NEDİR ? ###  MASTERKO, Türkiye`de MMORPG oyun konusunda oldukça tecrübeli olan bir ekip tarafından oynadıkları dönemde aldıkları keyfi şimdiki oyuncuların da yaşayabilmesi adına mümkün olduğu kadar orjinaline sadık kalarak oluşturmuş oldukları bir farm serverdır.

  ### PEKİ BİZİM FARKIMIZ NE ? ###  Alışılmışın dışında bir oyun düzeni , tamamen orjinalliğe sadık kalarak oluşturulmuş bir server alt yapısı , kesintisiz hızlı sunucu ve bağlantı hizmetleriyle siz değerli oyuncularımızın eskiye dair hatıralarını canlandırmak ve sizlere adaletli bir oyun düzeni sağlamaktır.

  ### VERSİYON KAÇ OLACAK ? ###  Tüm oyuncularımızın oyunun en keyifli saf hali olan Fire Drake dönemini yaşamalarını istediğimiz için 1453 olarak başlıyoruz. Bütün Quest sistemlerinin sorunsuz çalışması ekstra olarak FireDrake versiyonunda ve bulunmayan Border Defence War etkinliğinin aktif olması siz değerli oyuncularımızı oyunda bambaşka bir keyfe sürükleyecektir.

  ### FARM SERVER MI OLACAK ? ###  Bu oyunda arkadaşlıkların ve rekabetin başladığı yer exp partileri olduğu için exp olmasını uygun gördük fakat hepinizin zamanı değerli olduğunun farkındayız bu nedenle exp oranı zor olmayacak örnek vermek gerekir ise USKO x5 gibi bir oran olacak ayrıca sık sık expe yönelik etkinlikler ( 1453 ten hatırladığımız Santa gibi ) olacağından dolayı exp kasmak yorucu değil eğlenceli olacak. 1453 Versiyonda bile olmayan JackPoint (ekstra exp) ve JackNoah sistemleri oyun oynarken sizlere keyifli anlar yaşatacak.

  ### OYUNA GİREBİLMEK İÇİN KAYIT OLMAK GEREKECEK Mİ ? ###  Hayır. Oyunumuzda otomatik login sistemi olması oyuna girişte yaşanacak olası giriş problemlerinide ortadan kaldırıyor ve oyuna daha kolay bir katılım yapmanızı sağlıyor.

  ### ÖZEL BİR KURULUM DOSYASI İNDİRMEMİZ GEREKECEKMİ ? ###  Evet. En iyi oyun deneyimi için titizlikle hazırladığımız setup u indirmeniz gerekecek. Yükleme yapmamanız takdirde oyundaki event ve etkinliklerden yararlanmanızda problemler oluşabileceğinden dolayı zorunlu kurulum dosyamız mevcut.  ### KRALLIK SISTEMI NASIL ? ###  USKO benzeri krallık sistemi mevcut. Her 2 ırktan belirlenen en iyi clan başkanları listede aday olarak gösterilecek ve oyuncular bu adaylar üzerine oy kullanma hakkına sahip olacaklar.  ### CASTLE SIEGE WAR OLACAK MI ? ###  Evet, Haftalık Castle Siege War etkinliğimiz aktif olacak ve haftanın belirli gün ve saatlerinde sizlerde bu etkinliğe katılıp kıyasıya rekabet edebileceksiniz.

  ### SKILLLER NASIL AÇILACAK ? ###  Skiller normal USKO gibi Quest ile açılacak fakat Quest itemleri sürekli kontrolümüzde olacak ve piyasada kolaylıkla bulunabilmesi için sık sık bu itemlere yönelik eventlar yapılacak  v1453 Özel Setup  Level Sınır 80  Tüm Skiller Sorunsuz ve Orantılı  Tüm Görevler aktif.  Windows XP - Vista vb. tüm işletim sistemleri girebiliyor!  Sorunsuz CSW / BDW / ve Diğer Etkinlik haritaları.  Tüm droplar orantılı  Exp oranları orantılı  v1453 en güzel grafik ve özelliklere sahip Knight Online versiyonu ( Farm )  Orjinal oyun sürümü etkinlikleri ve sürükleyiciliği ( Events )  Tecrübeler ile kapatılmış hatalar ve mükemmel oyun kurgusu  Eğlenceli Farm sistemi , düzenlenmiş slotlar ve sorunsuz görev sistemleri  Yurt dışı Lokasyon ve özel Koruma  Sadece Power Up Store İtemleri Satışı  Oyun içi aktif oyun yöneticileri artık sizlerle v1453 için geliştirilmiş koruma sistemi  1 level basic itemli başlangıç  Web sitemizden kayıt ve güvenli hesap sistemi (Yakında)  Orjinal Clan , sembol , skill ve damage sistematiği  Oyuncularımızın emeği karşılığı değerli ödüller  Yeni dönem etkinlik takvimi ve çeşitli etkinlikler  ve bir çok özellik Mystery'da sizlerle buluşuyor...

  ### UPGRADE ORANLARI NASIL OLACAK ? ###  >>Border Defance War

  >>Castle Siege War

  >>Lunar War

  >>Dark Lunar War

  >>Bifrost

  >>Forgetten Temple Event

  >>Snow War (Kartopu Savaşı)

  >>Napies Gorge (Eski Savaş)

  >>Nereid's Island

  >>Ronark Land

  >>Ardream (Beta yayında istek olursa Offical'de aktif edilecektir)  ### FRAGMENT SISTEMI ###  Bifrost etkinliğinde elde ettiğiniz fragmentleri Moradon'da Chaotic Generator'de kırıp muhteşem eşyalara sahip olabilirsiniz. Tamamen sorunsuz olarak çalışan bu sistemimizi kullanmak için aramıza katılın.  ### SORUNSUZ GÖREV SİSTEMİ ###  Tüm görev sistemleri ve reward sistemi sorunsuz olarak çalışmaktadır , bütün questler tamamlandığı takdirde görev karşılığı eşyalarınızı sorunsuz alabilirsiniz.

  KO PANEL : www.masterko.net  FACEBOOK SAYFAMIZ : https://www.facebook.com/Master-KO-1267774409915478/timeline/
   
 2. EXERTİONKO

  EXERTİONKO Member

  Katılım:
  10 Eylül 2015
  Mesaj:
  389
  Beğeniler:
  0
  Ödül Puanları:
  16
  Cevap: ▬►masterko (reİna) 1453 myko farm ▌offİcİal 23 eylÜl ▌ İlk 80 level olana İphone 6 hedİye!  OFFİCİAL AÇILIŞIMIZDA 2000 KC KAZANMAK İSTEYENLER FACEBOOK SAYFAMIZDAN AÇILIŞA 5 GÜN KALA YAPICAĞIMIZ ETKİNLİKLERE KATILMASINIZ ÖNEMLE RİCA EDİYORUZ !  FACEBOOK SAYFASINA GİTMEK İÇİN BURAYA TIKLA !
   
 3. EXERTİONKO

  EXERTİONKO Member

  Katılım:
  10 Eylül 2015
  Mesaj:
  389
  Beğeniler:
  0
  Ödül Puanları:
  16
  Cevap: ▬►masterko (reİna) 1453 myko farm ▌offİcİal 23 eylÜl ▌ İlk 80 level olana İphone 6 hedİye!  OFFİCİAL AÇILIŞIMIZDA 2000 KC KAZANMAK İSTEYENLER FACEBOOK SAYFAMIZDAN AÇILIŞA 5 GÜN KALA YAPICAĞIMIZ ETKİNLİKLERE KATILMASINIZ ÖNEMLE RİCA EDİYORUZ!!  FACEBOOK SAYFASINA GİTMEK İÇİN BURAYA TIKLA !
   
 4. EXERTİONKO

  EXERTİONKO Member

  Katılım:
  10 Eylül 2015
  Mesaj:
  389
  Beğeniler:
  0
  Ödül Puanları:
  16
  Cevap: ▬►masterko (reİna) 1453 myko farm ▌offİcİal 23 eylÜl ▌ İlk 80 level olana İphone 6 hedİye!  offİcİal aÇiliŞimizda 2000 kc kazanmak İsteyenler facebook sayfamizdan aÇiliŞa 5 gÜn kala yapicaĞimiz etkİnlİklere katilmasiniz Önemle rİca edİyoruz!!!!!!!!  Facebook sayfasina gİtmek İÇİn buraya tikla !
   
 5. EXERTİONKO

  EXERTİONKO Member

  Katılım:
  10 Eylül 2015
  Mesaj:
  389
  Beğeniler:
  0
  Ödül Puanları:
  16
  Cevap: ▬►masterko (reİna) 1453 myko farm ▌offİcİal 23 eylÜl ▌ İlk 80 level olana İphone 6 hedİye!  +asd+as+das+das+dasd+as+dasd+as+das+das+das+das+dsa+sad+as+das+dqawe+q13+123+12
   
 6. EXERTİONKO

  EXERTİONKO Member

  Katılım:
  10 Eylül 2015
  Mesaj:
  389
  Beğeniler:
  0
  Ödül Puanları:
  16
  Cevap: ▬►masterko (reİna) 1453 myko farm ▌offİcİal 23 eylÜl ▌ İlk 80 level olana İphone 6 hedİye!  OFFİCİAL AÇILIŞIMIZDA 2000 KC KAZANMAK İSTEYENLER FACEBOOK SAYFAMIZDAN AÇILIŞA 5 GÜN KALA YAPICAĞIMIZ ETKİNLİKLERE KATILMASINIZ ÖNEMLE RİCA EDİYORUZ !!!!!^^  FACEBOOK SAYFASINA GİTMEK İÇİN BURAYA TIKLA !
   
 7. EXERTİONKO

  EXERTİONKO Member

  Katılım:
  10 Eylül 2015
  Mesaj:
  389
  Beğeniler:
  0
  Ödül Puanları:
  16
  Cevap: ▬►masterko (reİna) 1453 myko farm ▌offİcİal 23 eylÜl ▌ İlk 80 level olana İphone 6 hedİye!  OFFİCİAL AÇILIŞ 23 EYLÜL ÇARŞAMBA SAAT : 19:00'DA ONLİNE!

  AÇILIŞA SON 5 GÜN KALA FACEBOOK ÜZERİNDEN YAPICAĞIMIZ KC ETKİNLİKLERİNE KATILANLARDAN 10 KİŞİ SECİLİP 2000 KC HEDİYE EDİLİCEKTİR!  FACEBOOK SAYFAMIZA GİTMEK İÇİN BURAYA TIKLA !
   

Bu Sayfayı Paylaş