İletişim: [email protected]

◄►HOMEKO TADINI BIZIMLE YASAYIN ◄►+3000 USER ◄►EMEK VERİP PK KEYFİ ATICAGINIZ TEK SERVER ACILDI ◄►

'Server Tanıtımı' forumunda EmreBey tarafından 20 Aralık 2015 tarihinde açılan konu

 1. EmreBey

  EmreBey Member

  Katılım:
  17 Eylül 2015
  Mesaj:
  176
  Beğeniler:
  0
  Ödül Puanları:
  16
  [​IMG]

  Official Açılış Tarihi 18.12.2015 20:00


  Server.ini

  Kod:

  [Server]

  Port=15100

  Count=1

  IP0=185.30.166.88  [Version]

  Files=1900

  CLİENT İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN  [​IMG]  Homekoworld ilk defa 3 yıl önce 1299 version olarak 2012 tarihinde açılış yapmış, 2 yıl sonra tek 18xx Homeko server olarak açılmıştı, 18xx serverimiz 1 yıl boyunca birçok olumsuzluklara rağmen açık ve aktif kalmıştır. Bu serveri açtığımızda İlk 18xx homeko server olmamız yenilikler yapmayacağımız anlamına gelmemekteydi. Yine bir ilki başararak 7 ay sonra ilk 19xx yükseltmesi, ilk xp giriş sorunu düzeltmesi ve ilkdefa 1977 keyfini size yaşatan homeko server olduk. Homekoworld; Online gm leri, yenilikçi takımı ve kusursuz bir veritabanı ile siz değerli oyunculara kalitesini kanıtlamış ve sizlerin sevgisini kazanmıştır.

  Tecrübelerimiz ve çalışmalarımızla birlikte tamamen sorunsuz bir knight online serüvenini sizlere sunuyoruz.  Bizi takip etmeye devam edin !
  [​IMG], [​IMG], [​IMG]  [​IMG]  [​IMG]  Inventory Detay

  .
  Otp Sistemi[Telefon Zorunluluğu yok]

  Gelişmiş Log İnceleme :

  Bu sayede oyun tamamen şeffaf olacaktır, bu özellikleri panelden oyuncu arama kısmından kullanabilirsiniz.

  Karakterin Bastığı Son 5 Item

  Karakterin Son 5 Pazar Kaydı

  Karakterin Son 5 Trade Kaydı

  Karakterin Son 5 Ncs Kaydı

  Karakterin Son 5 Çöp Kaydı

  Karakterin Son 5 Kırdırma Kaydı

  Karakterin Son 5 Yaptığı Görevler

  Karakterin Son 5 Drop Kaydı

  Karakterin Son 5 Death Kayd
  ı

  Karakterin Statları

  Karakterin Inventorysi

  Gelişmiş MYKOL

  Mattock Drop Arama

  G.Mattock Drop Arama

  Rods Drop Arama

  G.Rods Drop Arama

  Balıkçılık Drop Arama

  Gem Dropları Arama

  Fragment Dropları Arama


  Giriş Yapılan Ip Adresi

  Son Giriş Yapılan Ip Adresi

  Email Bilginiz

  Oyuna Kayıt Olma Tarihiniz

  Oyuna Son Giriş Tarihiniz

  Hesabın Durumu

  Bulunduğunuz Ülke

  Oyuncu Arama

  Drop Arama

  Hesap Koruması

  Şifre Değiştir

  Gizli Soru Değiştir

  Eposta Değiştir

  Destek Talebi Oluştur
  Yeni Panel Görüntülerimiz :

  [​IMG]

  Takvim Sistemi  Yeni Takvim Sistemi ile oyun içi karışıklığa bir son vereceğiz, Önceden belirlenmiş olan belirli kararlar ve serverin gidişatı belli olacak ve oyuncularımızın aklında herhangi bir soru işareti kalmayacak, elbette bu tarihler bizim seçeğenimizdir ve oyunun gidişatına göre değişiklik gösterebilir.  Pet (Kaul) Sistemi :

  Tamamıyla Siz Homekoworld Oyuncuları için sorunsuz bir şekilde aktif edilmiştir.

  Pet Level Atlama

  Pet Skilleri

  Pet Görünüm Değiştirme

  Pet Kutu Toplama
  [​IMG]  Karşı Irk Npc Cash Dropları
  Karşı Irk'I bastığınızda hedefiniz sadece np kasmak olmayacak, aynı zamanda Npc lerden Çıkartabileceğiniz [%10] Knight Cash Dropları Savaşlara katılım oranlarını artıracak ve kıyasıya bir rekabet ortamı oluşturacaktır.

  Colony Zone 70 Quest Slotları  %50 Şansla Rastgele 70 Quest Atan 1299 Sistemlerinden alışık olduğunuz Colony Zone 70 Quest Slotları eklenmiştir. Respawn Süresi 30 Dakikadır. 1 Party nin keseceği şekilde ayarlanmıştır.(başlangıç itemleri ile) Eslant 70 Quest ise Yeni oyuncuların görevi yapabilmesi için iptal edilmemiştir.  [​IMG]  [​IMG]

  [​IMG]  Bildiğiniz Gibi Krallık Seçimleri Aday atama ve oy kullanmayla belirlenmekteydi. Bu Sistem artık kullanılmayacaktır. Bunun Yerine Leader Pointler Her Hafta Salı 16:00 Da Sıfırlanacak. [Server Restart Atılıp] Daha sonrasında Leader 1. Human ve Karus Kral Olacaktır. Bu Her Hafta Devam edecek bir sistemdir.  Yeni Colony Zone Kill Görevi  Colony Zonede Keseceğiniz Her Oyuncu İçin %10 Şansla Trina,%10 Şansla Tears Of Karidvids veya %50 Şansla Blessed Upgrade Scroll Kazanacaksınız !  [​IMG]

  Yeni Karakter Seçme Ekranı :  Homekoworld Sizlerin beğenisini kazanabilmek için çok çalıştı, oyuna giriş yapmadan bile farkımızı hissedebileceksiniz. Asil bir oyuncuya hitap eden karakter seçme ekranımız TİTAN sunucusuyla birlikte sizlerle olacaktır.  Eski Border Defance War  Homekoworld Eski Bdw Haritası Aktif edildi. Monumenti keserek kazanacağınız, daha çok keyif almanızı umduğumuz eski Border Defance War sizler için aktif edilmiştir.
  10 Goldbar Sundiresde  Ticaret oyun bir süre geçtikten sonra zorlaşmaktadır.Bunun farkındayız. Yeni homekoworld serverimizde pazar ve pazarlığın bol olması için birçok yaptığımız yenilik mevcuttur. Kolaylık Olarak Sizler için Sundires e 10 Gb lik Madalyon eklenmiştir.

  Yeni Başlangıç İtemleri  Birçok Oyuncunun Serverin Tanıtım Konularını İncelemediğini biliyoruz. Bu Sebepten Ötürü Oyuncularımızın Başlangıç İtemlerine Faydalı olacağını düşündüğümüz itemleri ekledik, Gm listesi, Facebook sayfası ve OTP ile ilgili önemli bilgiler veren itemler sadece sembolik olarak oyuna başlangıç itemi olarak eklenmiştir.  [​IMG]
  Catapult Savaşı  Catapult savaşı haritasını homekoworld ekibinin yaptığı, keyif almanızı umduğumuz yalnız son seferde town basma,üstünlük vb durumlar sebebiyle pek keyif alamadığınız bir etkinlikti. Bu etkinlikde daha çok eğlenebilmeniz için bazı yenilikler ve güncelleştirmeler getirdik.

  1-Burada catapult ve catapult skilleri hariç hiçbir skill basılamaz.

  2-
  Her ihtimale karşı townlara guard towerler eklenmiştir. Kapışma alanı orta bölgededir.

  3-Eventte Kaptan seçimi olmaması sağlandı. Commanderler savaşta bugta kalmayacaktır.

  4-Event kazanan Irkın ülkesine diğer tüm savaşlarda olduğu gibi 4 silvery gem hediye edilecektir.

  5-Çıkış Npcsi,Inn Hostes ve Catapult keylerinizi alabileceğiniz npcler eklenmiştir.

  6-Herkes catapult olacağı için, catapult damageleri 3000 ' e yükseltilmiştir.(Super Hp Shell)


  Level Jump NPC(kaldırıldı)  Homeko Server Olarak Yine İlkleri yapmak istiyoruz. Bu Yüzden Ardreamıda aktif ettik ve bunun için çok kullanışlı bir NPC geliştirdik. İstediğiniz anda 59 level e relog dahi atmadan düşebilecek, 83 levele yükselebileceksiniz. Bu Sayede Yan Ardream Karakter vb sorunlarınız olmayacaktır.
  +7 Paper ve Weapon Npcsi :  Warrior&rogue undy setinizi yapmak için fazla zaman harcamayacaksınız. Priest&Mage Str,Mp,Hp setinizi direkt olarak npc den +7 olarak alabilirsiniz. Oyuncularımıza kolaylık sağlamak ve yakmalık item yapmaları için yapılmıştır.

  [​IMG]  [​IMG]  [​IMG]

  [​IMG]


  Son düzenleme: Dün 18:14​  _Homekoworld_, 19 Kasım 2014

  Rapor Et


  [​IMG]

  _Homekoworld_Member
  Özel Üye​  [​IMG]  1-)
  Monster Stone Sistemi  Cz arkası Slotlardan Elde edeceğiniz Monster Stone itemini skill bar a koyup monster stone ye ışınlanabilirsiniz. Buradan Old takı kazanabilirsiniz. Old Takılar Takıldığı zaman tradeye kapanırlar.

  2-) Yeni clan yönetimi  Clan Notice Sistemi : Clanınıza özel duyuru yapmanızı sağlar .Clan Noticeden clandaki üyelerinize duyuru yapabilirsiniz. Anlık Sağ Üst de güncellenmektedir.

  Memo Sistemi : Oyuncular Aralarında clan üzerinde not bırakabilirler.

  [​IMG]

  3-) Balık Tutma Sistemi  Balık tutma , DC premium , War premium için DC Flash , WAR FlashÇıkartacağınız yerlerdir. Üstünüzde Balık tutmak için Rainworm(Balık Yemi) Bulunması gerekir. Balık tutma yemini Cz arkası slotlarından kasabilirsiniz. DC Flash 10 defa üst üste basılabilir. %100 drop artışı sağlamaktadır. Yine WAR Flash da 10 defa basılabilir %100 np artışı sağlamaktadır.  4-) Dryads,Oreads [PERİLER]  Dryads Monsterlerden gelen para miktarını %100 oranında arttırmaktadır.

  Oreads ise 5 metre yakınınızdaki kutuları otomatik toplamanızı sağlar.  [​IMG]  5-) Blur Effect  Blut [Bulanıklık ve HD görüntü] 1977 de aktif edilmiştir. Bunu isteğinize göre oyundan çıkmadan kapatır,açabilirsiniz.  6-) Yeni csw haritası ve bug güvenliği  Yeni csw haritamızda , Obje bugu tamamen fixlenmiştir. Obje atıldığı taktirde oyuna giriş sağlanamayacaktır. Bunun yanı sıra Mevcut haritadaki suya girme bugu surlar doldurularak sorun fixlenmiştir. Ayrıca Kapıların yanına yaklaştığınız zaman ,Blink , Descent veya herhangi bir TP işlevi olan hiçbir Skill kapıların yanında Basılmamaktadır.  7-) Valkry Göster-Gizle Özelliği  Valkry-Bahamut-Grypon-Yeniceri itemlerinizi takılı olsa bile isteğinize göre göster-gizle özelliği eklenmiştir.  [​IMG]  8 - ) Oreads War Zone[Kütük Savaşı]  Kütük savaşı aktif edilmiştir. Diğer Orjinal , Gemi,Lunar,DarkLunar savaşımızın yanına birde kütük savaşı ekledik. Tamamen orjinal ve sorunsuz bir şekilde kütükler çalışmaktadır. Bu savaşta çok eğleneceksiniz !

  9-) Knight Genie  Genie ile bilgisayarınızın başında olmadığınız zamanlarda karakterinizi item kasmaya bırakabilirsiniz. Tamamen sorunsuz çalışmaktadır.
  [​IMG]  10-) Yeni Irk Transferi  Irk Transferinde Yan karakterleriniz dahil olmak üzere karakterinizin cinsiyetini belirleyebileceksiniz. Bu Sayede Nation Transfer Bastığınızda Karakterim Erkek Priest Oldu Sorunu yaşamayacaksınız.
  [​IMG]  Serverimizdeki Diğer Özelliklerden Sadece Birkaçtanesi ise ;
  1-) %100 Usko Stil Upgrade Sistemi  Serverimizde %100 Usko Stil Upgrade sistemi vardır. High Class Itemlere +7 Olduğunda rebirth basabilir. Rebirth Upgrade scroll ile +1 rebirth yaptığınız itemi +2 +3 diye geliştirebilirsiniz. Upgrade Oranlarımız Konu altında mevcuttur.  [​IMG]  2-) Scroll Npc Si  Moradon Town da Başlangıç Scrollerini satın alabileceğiniz npc eklenmiştir.
  3-) Item Kiralama [3 Hafta Sonra Aktif Edilecektir]  Servere Yeni Başladıysanız Eski Oyuncular Item Kasmanızı engelliyor olabilir. Buradan Jobunuza Uygun Itemler Kiralayabilirsiniz. 3 GünlükJobunuza Uygun +6 Shell Set +6 silah +6 kalkan +6 ok verecektir. Sınırsız Item Kiralayabilirsiniz.

  4-) Oyun içi item kilitleme Sistemi  Itemlerinizi Oyun içi Inn Hosstes den Kilitleyebilirsiniz. Panelden Oluşturacağınız item kilit şifresini kullanarak itemlerinizi güvende tutabilirsiniz.Premium zorunluluğu gerektirmektedir.  5-) Maden Sistemi  Itemlerinizi sadece mob öldürerek değil maden yaparakta elde edebilirsiniz. [2. Pc Boş Durmasın] Bu sayede daha hızlı item kasabilir , gem fragment çıkartarak paranızı geliştirebilirsiniz. Ayrıca Karşı Irk'ın madeninde kazı yaparsanız[savaş sırasında] %100 daha şanslı item çıkacaktır.
  6-) Orjinal Savaş Alanları  Serverimizde Neraidth Island,Neids Triangle,Alseids Prarie,Oreads War,Napies Gorge Savaşlarının Hepsi Ekli ve Hepsi Sorunsuzdur.
  7- ) Chaos Dungeon  Serverimizde Orjinal Chaos Dungeon Eklidir. Girdiğinizde 10.000 Canınız ve Chaos a özel skilleriniz olur. Exp düşme,bugda kalma tarzı sorunların hiçbiri yoktur.
  [​IMG]  9-) Border Defance War  Serverimizde Orjinal Border Defance War Ekliydi. Monument Al Ver Mantığı ile çalışmaktaydı. Ancak sizler için Eski border defance war sistemini getirdik. Monumenti keserek bdw oynamaktan daha çok keyif alacağınızı umuyoruz.  10-) Buying Merchant Özelliği  Serverimizde Buying Merchant aktiftir ve hiçbir sorunu yoktur. Item aramak için bilgisayar başında olmanız gerekmiyor.Buying Merchant a dd25 , old takılar, kcler gibi uskoda bile olmayan itemler eklenmiştir.

  11-) Knight Cash-Premium Kırdırma  Oyunda Pathos Glove,Premium,Kanat Gibi Cashlerde item şekline dönüşütülüp oyuncular arasında takas yapılsın diye kc kırdırma sistemi eklidir.  [​IMG]  12-) Yardımcı Sayfalar  Forumumuzda Kullanıcıların hatalarıne yönelik çözümler arayıpda bulamadığı bilgiler eklenmiştir. Bu sayede oyun yöneticilerinin meşguliyetini azaltmış, oyunla daha çok ilgilenmesini sağlıyoruz.
  Bu Linklerden sadece birkaçı ;

  Merak ettiğiniz Attila Lokasyonlari;

  Human Attila Nerede Kaç Saniyede cikar?

  Human Attila Lokasyonlari

  Karus Attila Nerede Kaç Saniyede cikar?

  Karus Attila Lokasyonlari

  Mattocklar Ne işe yarar nasil elde edebilirim?

  Mattock nasil alinir? Golden mattock nedir?

  Kredi karti ile Kc Nasil alabilirim?

  HomekoWorld

  Upgrade Oranları Nedir ?

  Upgrade Oranlarımız [02.12.2015]

  Drop nerede Nereden Çıkar ?

  Drop Nerede? Nereden Çıkıyor ?

  Oyuna girerken Hata Alıyorum çözümü nedir?

  Oyuna Girememe ve Acme Genel Hata Çözümü

  Cash Nasıl Kırdırırım ?

  Cash nasil kirdirilir ? [detayli anlatim]

  Item Nasıl Kitlerim ?

  Item nasil kitlerim ? Detayli anlatim

  Oyun Kasıyor ne yapabilirim ?

  Oyun Çok Kasıyor Ne Yapabilirim ?

  Oyun Tam Ekran Olmuyor ?

  Oyun TAM EKRAN OLMUYOR[Oyun çözünürlüğü ayarlama]

  Banka Hesap Numaralarınız ne ?

  Banka Hesap Numaralarımız Nedir?

  Alt Tab Yapınca Oyun kapanıyor ?

  Alt+Tab Yapınca Oyun Kapanıyor [ÇÖZÜMÜ]

  Oyun Kapat veriyorsa ve launcherden sonra oyuna girmiyorsa ?

  Oyun kapat veriyorsa ve launcherden sonra oyuna girmiyorsa

  Oyun seslerini nasıl açıp kapatabilirim ?

  Oyun Seslerini Kapatmak veya açmak istiyorum.

  Clan sistemi Gradeler Kaç Np Gerektiriyor ?

  CLAN sistemi Gradeler Kaç Np gerektiriyor ?

  Gm ye ulaşamıyorum ne yapabilirim ?

  Gm Ye Ulaşamıyorum Ne Yapabilirim ?

  70 80 Quest Nereden çıkar ?

  70 80 Quest Nedir Nereden Cikar??(Cevabi)

  Pustan Aldıgım itemi nerede kırabilirim ? Napcam Bu Itemi ?

  Pus'dan aldiğim itemi nerede kirabilirim? Napcam bu itemi?

  Oyunda neler oluyor ? Güncelleme Notları Nelerdir ?

  Güncelleme Notlari
  13-) Homekoworld ' Ün özellikleri saymakla bitmez. Kesinlikle denemeniz gereken bir serverdir. Memnun kalacağınızdan eminiz !
   

Bu Sayfayı Paylaş