İletişim: [email protected]

Fox Master Alımları Başlamıştır (06.07.2018)

'Duyurular' forumunda Becky tarafından 6 Temmuz 2018 tarihinde açılan konu

1. Becky

Becky Administrator Site Yetkilisi

Ödül Puanları:
    36
    Merhaba değerli üyelerimiz,

Bildiğiniz Üzere Fox Master Üye grubuna forumda tanınmış gerek paylaşımlar olsun gerek yapmış olduğu yardım severlik adı altında toplanan bir çok gönüllü üyemiz bulunmaktadır.Ne yazık ki pek çok fox master üyesi olan kişilerin gerek iş nedenleri olsun gerek kişisel nedenler dolayı forumu bırakması veya knight ile ilgili pek çok şeyi bırakması Fox Master üye grubunun hit kalmaması eski öneminin yitirmesine neden olmuştur. Bu nedenle Ko-Fox Yönetim Ekibi ortak nedenlere bağlı kalarak Fox master üye grubunda olan üyeleri silmiştir ve alımlar yeniden başlamıştır.
    Başvuru formunu eksiksiz yazıp, başvuruda bulunursanız en kısa sürede adminlerimizin insiyatifi dahilinde rankınızı alabilir
    FoxMaster olabilirsiniz.

Başvuru Formu:

NOT: Çok Yakında Fox Master Bölümünde yeniliklerle devam edecektir sadece Fox Master üyeleri yararlanabılecektir bilginize.

NOT2: Fox Master özellikleri nelerdir: Bir çok kategoride ücretsiz yararlanmak chatboxda sohbet edip yardım alabılmek.

Başvuru şablonu dışında mesaj atan üyelerimizin bu konudaki mesajları gizli bölümümüze kaydırılacaktır.

2. Forathdor

Forathdor Member

Ödül Puanları:
    16
    İsim: Halit
    Skype Adresiniz: karakochalitt
    Daha Önceki Tecrübeleriniz: WMAraci SubModluk
    KO-FOX'da En Son Çalıştığınız Rank (varsa): YOK
    Oyun Tecrübeleriniz: KO DB PANEL CLİENT ACS ASM Developer
    Program-Kodlama Tecrübeleriniz: PHP-HTML-CSS-JS-ASPX- ASM
    Günlük Online Süreniz: 12-14 Saat
    Kendinizi tanıtabilecek bir kaç cümle yazın: 6 Yıldır bu forumdayım ben, elimden gelen tüm yardımları yaptığıma inanıyorum.

Bu Sayfayı Paylaş